zaterdag 3 februari 20.00 uur Zinder
Samir Fighil –fomo

zaterdag 10 februari 20.00 uur Zinder
Wouter Planteijdt – Link

donderdag 15 februari 20.15 uur De Fransche School
Boban Benjamin– Braspenning Boompje beestje

donderdag 15 februari 20.30 uur De Pluk
Fabienne Julie Music singer/songwriter

zaterdag 17 februari 20.00 uur Zinder
Marmoucha Na het einde

donderdag 22 februari 20.30 uur Theater Heerenlogement
Joost Oomen Alle dichters hebben gouden helikopters

zaterdag 24 februari 20.00 uur Zinder [try-out]
Sezgin- Güleç Link

woensdag 28 februari 20.15 uur De Fransche School
Marmoucha Na het einde

woensdag 28 februari 20.30 uur Theater Heerenlogement
Luca Warmer Oh my jazz

zaterdag 2 maart 20.00 uur Zinder
Tristan – Link

donderdag 7 maart 20.30 uur Theater Heerenlogement [try-out]
Sezgin Güleç – Link

donderdag 7 maart 20.30 uur De Pluk
Arjan Postma lezing: De gekke mier

vrijdag 8 maart 20.00 uur SCC de Poorterij [try-out]
Fieke Opdam Non-Actief

vrijdag 8 maart 20.00 uur De Gelderlandfabriek
Emma Buysse en Luna Joosten META-MOE

zaterdag 9 maart 20.00 uur Zinder
Thijs Kemperink Halverwege

zaterdag 16 maart 20.00 uur Zinder
Boekenweek met o.a. Farida Laan

donderdag 28 maart 20.15 uur De Fransche School [try-out]
Anne Neuteboom En dan nu Anne Neuteboom

zaterdag 30 maart 14.30 uur Agnietenhof
De Toneelmakerij Rijnnreisje (6+)

zaterdag 30 maart 20.00 uur Zinder 
Zinder & Moza woordkunstenaars

zaterdag 6 april 20.00 uur Zinder
Stefan Hendrikx Who’s the man

donderdag 11 april 20.30 uur De Pluk
Joey en Dave Stille strijd

vrijdag 12 april 20.15 uur De Fransche School [try-out]
Sezgin Güleç Link

zaterdag 13 april 20.00 uur Zinder
Chris Verlaan De kringloper

woensdag 17 april 20.30 uur Theater Heerenlogement
Martijn Crins Mesthoop

donderdag 18 april 20.15 uur De Fransche School
Vier x Vier Theater a/d Rijn

zaterdag 20 april 20.00 uur Zinder
Ruben Hein Link

zondag 28 april 15.00 uur De Pluk
Steven Kazan Hoe dan?!

zaterdag 18 mei 20.00 uur Zinder
Leonard Luka Link

donderdag 23 mei 20.30 uur De Gelderlandfabriek
Blues @ the Factory springlevende blues in sterke sets

zaterdag 25 mei 20.00 uur Zinder
Jim van der Zee Link

zaterdag 1 juni 20.00 uur De Gelderlandfabriek
OFF TRACK underground popfeest